רוב האנשים מכירים את המושג "חבילת הכל כלול" מעולם התיירות והנופש. כעת חברת "פעם בחיים" של איש החינוך הוותיק, חיים אלי, הבעלים של שלושה מועדוני אירועים מובילים בגוש דן, מביאה את המושג הזה גם לעולם מסיבות הבר או בת מצווה. אז מה זה אומר בעצם? איך מפיקים ומארגנים מסיבת בר מצווה או בת מצווה שהכל כלול בה? ומה בכלל כוללת חבילת הכל כלול לבת ובר מצווה? כל התשובות לשאלות האלה ועוד כאן לפניכם.

שולחנות ערוכים בבת מצווה הכל כלול

לחגוג עם מועדון הפיץ' קלאב

מועדון הדגל והמקום הטוב ביותר לחגיגות בר ובת מצווה, ימי הולדת וחינות הוא מועדון הפיץ' קלאב. במועדון ניתן לארח אירועים של עד כ-155 איש, כלומר 100 ילדים וכ-55 מבוגרים. המועדון נמצא במיקום מרכזי בגוש דן ובסמוך אליו ישנה חניה בשפע. בנוסף, מציע המועדון שירות ייחודי הכולל הסעות הלוך וחזור אל המועדון ברחבי גוש דן, השרון והשפלה, כדי לאפשר לילדיכם והחברים שלהם להגיע אל חגיגת בר או בת המצווה בקלות ולכם לשלוח אותם ליהנות בראש שקט. במועדון תוגש לכם ארוחת ערב מלאה וכשרה, כאשר עבור המבוגרים קיים אזור נפרד בו ניתן להגיש מנות שף ייחודיות ממגוון תפריטים לבחירה.

חבילות הכל כלול לבת מצווה

כאמור, ייחודו של המועדון הוא בשירות של חבילות הכל כלול לבר מצווה או בת מצווה שהוא מציע. החבילה כוללת מגוון רחב של שירותים שמטרתם לאפשר לכם, ההורים והמשפחה, להתמקד בשמחה ובמפגש המשפחתי, מבלי להיות עסוקים בפרטי האירוע השונים.

החבילה כוללת: שמלת בת מצווה לנערה החוגגת, שטיח אדום וזיקוקים בכניסה למועדון, הזמנות מעוצבות עם תמונת חתן או כלת השמחה, צוות בידור מקצועי, אביזרי קרנבל מגוונים, עיצוב אולם מרהיב הכולל בלונים, תאורת לייזר ואפקטים של מכונת עשן או שלג, הקלטת דרשה או שיר באולפן מקצועי, קליפ מצגת, עוגה ענקית עם תמונת סוכר, הפתעות זוהרות ושערות סבתא ביציאה, צלמי מגנטים וסטילס וכן, מאבטחים בכניסה.

עוגה מעוצבת לנערת בת מצווה

אנחנו נדאג להכל ונעניק לכם שירות אישי ומקצועי ואתם צריכים רק להגיע, לשמוח ולחגוג את הכניסה המרגשת של בנכם או בתכם לעולם המבוגרים.

Call Now Button
×

הקליקו להתכתבות בוואטסאפ

× דברו איתנו בוואצאפ