מזל טוב, הילד או הילדה שלכם הגיעו למצוות והם מבקשים מכם לערוך מסיבת בת או בר מצווה לכיתה. אתם, כמובן, אינכם מעוניינים לערוך את המסיבה בבית שלכם וגם הילד או הילדה בוודאי מבקשים לחגוג אותה במועדון יוקרתי ונוצץ או באולם אירועים עם מסיבה וארוחה. המקום הטוב ביותר עבורכם לחגוג בו מסיבת בת מצווה לכיתה או מסיבת בר מצווה לכיתה הוא ללא ספק מועדון הפיץ’ קלאב.

כניסה למועדון פיץ' קלאב

לחגוג עם כולם בפיץ’ קלאב

מועדון הפיץ’ קלאב הוא מועדון הדגל של חברת ההפקות “פעם בחיים” מיסודו של איש החינוך חיים אלי. החברה מתמחה גם בהפקת אירועים כגון מסיבת בת או בר מצווה לכיתה וגם באירועים כגון ימי הולדת וחינות. המועדון יכול לאכלס עד כ-155 אורחים (100 ילדים וכ-55 מבוגרים) וישנה בסמוך אליו חנייה בשפע.

למי שאינם מעוניינים להגיע ברכב או לתפקד כנהגי הסעות לילדיהם מציע המועדון שירות הסעות ייחודי הפרוש בכל אזור גוש דן, השפלה והשרון. ההסעה תאסוף את ילדיכם ותחזיר אותם בבטחה בתום המסיבה, חשוב לציין כי שירות ההסעות כלול בחבילת הכל כלול שהמועדון מציע, זהו יתרון משמועתי עבורכם ועבור הורי הילדים המוזמנים לחגיגה.

חבילת הכל כלול

מועדון הפיץ’ קלאב מציע לחוגגים בו חבילת “הכל כלול” ייחודית שלא תמצאו בכל מקום בו תבחרו לחגוג מסיבת בר מצווה לכיתה. החבילה מכילה, בין השאר, שמלה יפיפה לנערת בת המצווה, הזמנות מעוצבות עם תמונה וכן עוגה ענקית עם תמונה, כניסה לאולם על שטיח אדום ובליווי זיקוקים, הקלטת שיר או דרשה באולפן והקרנת קליפ מצגת במהלך האירוע, מערכות תאורה והגברה מתקדמות, צוות בידור, אביזרי קרנבל ועוד.

כמו כן, במהלך המסיבה תוכלו להתפנק בארוחה מלאה וכשרה הכוללת גם מנות מותאמות לילדים וגם מנות שף טעימות המתאימות למבוגרים. עם כל השירותים הללו אין בכלל ספק כי המקום הנכון לחגוג בו מסיבת בת או בר מצווה לכיתה הוא הפיץ’ קלאב.

מסיבת בת מצווה לכיתה מהווה אירוע חשוב ומרגש עבור הילדה, היא מזמינה את חבריה וחברותיה ומעוניינת לחגוג גם במחיצת בני המשפחה הקרובה, ובמועדון פיץ’ קלאב היא זוכה לאירוע יוקרתי ומרגש, לצוות העוטף אותה ומסייע לה להגשים חלומות, ולאטרקציות מדליקות ההופכות את המסיבה שלה לשיחת היום בבית הספר במשך זמן רב.

בואו לחגוג איתנו מסיבות בת ובר מצווה לכיתה ברחבי הארץ:

רעננה

רינתיה

פתח תקווה

Call Now Button
× דברו איתנו בוואצאפ