מסיבת בת המצווה היא אירוע מרגש לכל בני המשפחה ובמיוחד לחוגגת הצעירה. אחת ההתלבטויות הכי קריטיות באירוע זה היא ההתלבטות בין מועדון לבת מצווה או אולם? נשמח לעשות לכם סדר בדברים.

ילדה משחקת בפינאטה בבת מצווה

מועדון או אולם?

כיום ישנם אין ספור רעיונות לחגיגת בת המצווה. כל חוגגת ורצונותיה, כל אחת וסגנונה. ישנן חוגגות שמסיבה בכלל לא מדברת אליהן. הן יעדיפו טיול משפחתי בחו״ל או מתנה ממש שווה במקום המסיבה. אך זה כבר נושא אחר, רוב המשפחות החוגגות במסיבה מתלבטות בהחלטה בין מועדון לבת מצווה או אולם אירועים?

בת מצווה באולם

הגרסה המיושנת והמקובלת יותר בשנים קודמות. אולם אירועים גדול וחגיגי המכיל מאות מוזמנים, תמחור לפי שולחן ולא לפי מנה ולכן כלל העסקה תהיה גבוהה, מינימום אורחים להזמנה, דיג׳יי הבית, ארוחה של שף האולם – תוכלו לבחור בין מנות אך לא לבחור בשף. אירוע רשמי באווירה קצת כבדה, נאומי החוגגת ובני משפחתה, ארוחת ערב וריקודים בין לבין הארוחות.

מועדון לבת מצווה

הטרנד החדש של מסיבות המצווה. כאן כל העולמות פתוחים בפניכם. תוכלו לבחור את סגנון המסיבה כמו מסיבת ריקודים, ארוחת ערב, שילוב בין השניים, עמדות משחק, אטרקציות ופעילויות, מסיבה לפי תחביב אהוב ועוד. בנוסף תוכלו לשלב שף משלכם או כל נותן שירות פרטי שתרצו. בחרו מתוך רשימת אטרקציות ארוכה במיוחד וחבילות הכל כלול מושלמות.

נערת בת מצווה במסיבה במועדון פיץ' קלאב

פיץ׳ קלאב – חגיגת בת מצווה מושלמת

פיץ׳ קלאב הוא המועדון המושלם למסיבות בת מצווה. כאן תקבלו יותר תמורה עבור הכסף שלכם. אין צורך שתישאו ביוקר מחירי אולמות האירועים. הכנו לכם חבילות אירוח מטורפות הכוללת ביגוד לחוגגת, אטרקציות והפתעות מרגשות, תפריטי שף ורשימה ארוכה מתוכה תוכלו לבחור. רוצים לשמוע מה עוד הכנו עבורכם? צלצלו כבר עכשיו ונקבע פגישה.

נשמח לחגוג איתכם גם:

בר מצווה

חינה

Call Now Button
× דברו איתנו בוואצאפ