אחת ההתרגשויות הגדולות ביותר של משפחה צעירה היא חגיגת מסיבת מצווה לבן או לבת הבכורים. מחפשים מועדונים לבת ובר מצווה בבאר יעקב? ממש קרוב אליכם אנחנו בפיץ׳ קלאב מציעים מסיבת מצווה מרגשת, מלאת הפתעות וחבילות אירוח הכל כלול מורחבות.

צילום בוק בת מצווה

מועדונים לבת ובר מצווה בבאר יעקב

אם חיפשתם מועדונים לבת ובר מצווה בבאר יעקב לאחרונה וההיצע לא ענה על ציפיותיכם, אנחנו נמצאים ממש ממולכם בעיר שכנתכם, ראשון לציון. בנסיעה ממש קצרה תגיעו לפיץ׳ קלאב ותכירו את המועדון הכי יפה במרכז הארץ, בו נערכות מידי ערב מסיבות המצווה הכי שוות בעיר.

הצוות המסור שלנו, שכל מטרתו היא לשמח ולשמוח ביחד אתכם, ילווה אתכם יד ביד בכל שלבי התכנון, ייעץ לכם, יציע לכם רעיונות מדליקים ואף יהיה קשוב לרעיונות החוגגים ויעשה הכל על מנת שתוכלו ליישם זאת במסיבתכם. מקצועיות המקום והצוות חשובה ביותר עבורכם, בכדי שבסוף ערב המסיבה של ילדכם, כולכם תצאו שמחים ומרוצים.

פיץ׳ קלאב – משמחים אתכם ושמחים בשמחתכם

אנחנו מודעים ליוקר המחירים בעולם מסיבות המצווה ולכן יישמנו חבילות הכל כלול מושלמות. חבילה הכל כלול לבת ובר מצווה היא הלהיט של המקום הכוללת לבוש לחוגג או החוגגת, כניסה על שטיח אדום וזיקוקים, הסעה משער בית הספר לחברים באזור השפלה, המרכז והשרון, הזמנות מעוצבות הכוללת את תמונת החוגג/ת, תפריט עשיר, ועוד.

מועדון פיץ' קלאב ערוך למסיבת בת מצווה

צוות הבידור שלנו ישמח אתכם וגם יצטרף לחגיגה אתכם ביחד! כל אלו הם רק חלק מחבילת הכל כלול המורחבת ונשמח לספר לכם עוד בפגישה אישית בכדי לשמור על סודיות ומקוריות הרעיונות שלנו. למקום חנייה גדולה בחינם וגישה נוחה. רוצים לשמוע מה עוד הכנו עבור החוגגים? צרו קשר עוד היום ונשמח לפגוש אתכם לפגישת היכרות.

Call Now Button
×

הקליקו להתכתבות בוואטסאפ

× דברו איתנו בוואצאפ