הורים רבים מצפים בקוצר רוח לרגע בו הילד או הילדה שלהם יגדלו ויתבגרו, הרגע בו הילדים יוכלו לקחת יותר אחריות ולהיות שותפים בעוד תחומים בחיי הבית והמשפחה. רגע כזה כמו חגיגות הבר או בת מצווה. עם זאת, כשמגיע הרגע לחגוג את הבר או הבת מצווה, הורים רבים מרגישים מבולבלים. יש כל כך הרבה מועדונים לבת ובר מצווה בגני תקווה והסביבה, ואם זה האזור בו אתם גרים וגם אתם מרגישים כך אז טוב שבאתם. אנחנו כאן כדי לעזור לכם לעשות קצת סדר ולהציע לכם הצעה מפנקת שתעניק לכם הרבה שקט.

נערת בת מצווה עם זיקוקים

מועדון הפיץ’ קלאב – מועדון לבר מצווה בגני תקווה והסביבה

גם אתם לא יודעים מאיפה להתחיל לארגן את חגיגת בר או בת המצווה? צריך לקנות שמלה ובגדים, להגשים את חלומה של הילדה להכנס על שטיח אדום, לאפשר לילד להקליט שיר ולהציג אותו במהלך האירוע, לדאוג להזמנות ולקייטרינג ועוד. אל תישארו עם כל הבלגאן הזה לבד. אנחנו מזמינים אתכם להפקיד בידינו את ארגון האירוע ואתם רק צריכים להגיע ולחגוג. לכן, אם אתם מחפשים מועדון לבת מצווה בגני תקווה – הגעתם למקום הנכון ומובטח לכם אירוע מהסרטים.

כניסה למועדון פיץ' קלאב

הכל כלול בפיץ’ קלאב

הצעה כמו זו שאנחנו עומדים להציע לכם לא תמצאו בהרבה מועדונים לבת מצווה בגני תקווה והסביבה. ההצעה שלנו היא חבילת “הכל כלול” ובמסגרתה אתם מקבלים שמלה יפיפה לנערה החוגגת, עיצוב אולם הכולל שטיח אדום וזיקוקים בכניסה וכן עיצובי בלונים, תאורה יפיפה ואפקטים של מכונת עשן ושלג, הזמנות מעוצבות, עוגה ענקית עם תמונת סוכר של חתן או כלת השמחה, הקלטת דרשה או שיר באולפן, קליפ מצגת, צלמי סטילס ומגנטים, ארוחה מלאה וכשרה הכוללת גם מנות שף, צוות בידור שיביא עימו לרחבה אביזרי קרנבל ופרסים זוהרים וכמובן, שירות הסעות שיסיע את ילדיכם לאירוע וחזרה, שירות הפרוש בכל אזור גוש דן, השרון והשפלה.

Call Now Button
× דברו איתנו בוואצאפ