חיפשתם לאחרונה מועדונים לבת או בר מצווה בגני יהודה ולא אהבתם את מה שראיתם? נתקלתם במועדונים קטנים ומוזנחים? בואו להכיר את פיץ׳ קלאב הממוקם לא רחוק ממכם, בלב מרכז הארץ ותגלו את המועדון הכי יפה בארץ למסיבות המצווה.

בני נוער מגני יהודה רוקדים במסיבת בת מצווה בפיץ קלאב

מועדונים לבת ובר מצווה בגני יהודה

מאות מועדונים מציעים לכם לחגוג מסיבות מכל סוג. רעיון מועדון ריקודים למסיבות מצווה הוא רעיון חכם ביותר, המועדונים קלילים ונגישים יותר מאולמות האירועים ומבחינת החוגגים הצעירים מועדון תוסס, מלא אטרקציות הינו שיא ההנאה מבחינתם.

אך לא כל בעלי המועדונים שומרים על מקומותיהם או מטפחים אותם וחבל שכך. גם אם מסיבה נערכת בשעות הערב והלילה מראהו של המועדון ורמתו תמיד יראו ויתגלו לעין בסופו של דבר. לכן חשוב שתבחרו במועדון לבת ובר מצווה באזור גני יהודה ששם לב לניראות המקום, ניקיונו ורמת השירות בו.

פיץ׳ קלאב – המועדון הכי אלגנטי ומטופח בלב הארץ

פיץ׳ קלאב הוא מועדון הדגל של קבוצת פעם בחיים. מדובר בבעלים מנוסים מעל 30 שנים בתחום, בעלי 3 מקומות אירוח למסיבות מצווה, מסיבות ימי הולדת ועוד. לכל מקום יש את העיצוב הייחודי לו, שונה אך לא יורד מקודמיו. בעלי פעם בחיים רצו לתת מענה שפוי למחירי אולמות האירועים וגם לשנות ולחדש בתחום ולהפוך מועדוני ריקודים למועדונים לאירועים.

מנה מתפריט שף חבילת הכל כלול

בפיץ׳ קלאב תקבלו חבילות אירוח הכל כלול מורחבות לפי רצונותיכם ובהתאמה אישית לחוגגים הצעירים ושאר המשפחה הקרובה. החל לבוש חגיגי לנער או הנערה הצעירים, תפריטי שף, הסעות לחברים מבית הספר (באזורי מרכז, השרון והשפלה). למקום חניה בשפע ללא תשלום ועוד הפתעות רבות. רוצים לשמוע עוד? צרו איתנו קשר עוד היום לפיץ׳ קלאב.

Call Now Button
× דברו איתנו בוואצאפ