אחד מהילדים שלכם מתקרב לגיל המצווה? מתעניינים במועדונים לבת ובר מצווה בכפר טרומן ולא מצאתם מקום שווה במיוחד במקום מגוריכם? בואו להכיר את קבוצת פעם בחיים המציגה את פיץ׳ קלאב – המועדון בו נערכות המסיבות הכי שוות במרכז הארץ.

ילדה מכפר טרומן חוגגת בת מצווה בפיץ קלאב

מועדונים לבת ובר מצווה בכפר טרומן

הבן הצעיר שלכם חוגג השנה בר מצווה? חגגתם כבר מסיבות דומות לשאר ילדכם ואתם למודי ניסיון בכל הנוגע לאולמות האירועים? אז אתם ודאי יודעים כי המחירים באולמות האירועים גבוהים במיוחד, זאת מאחר ואולם אירועים הוא מקום גדול במיוחד, עם צוות רחב ויש צורך לממן הוצאות של עובדים, חשמל, מיסים וכו׳.

הקונספט הזה כבר עבר מהעולם. בני המצווה של היום לא מחפשים מעמד רשמי כל כך. הדבר שהם הכי אוהבים הוא מועדון לבר מצווה בו יוכלו לרקוד ולשמוח עם בני גילם. חיפשתם מועדון לבר מצווה או מועדון לבת מצווה בכפר טרומן ולא ראיתם משהו שווה במיוחד או לא קיבלתם הצעות מפתות? צאו לנסיעה שתשתלם עבורכם ותכירו עולם מסיבות מצווה מנצח!

פיץ׳ קלאב – הרבה יותר ממועדון ריקודים

פיץ׳ קלאב הוא מועדון הדגל של קבוצת פעם בחיים המציגה 3 מועדונים לכל סוג של מסיבה. פיץ׳ קלאב ידוע ברמתו הגבוהה, באלגנטיות שלו ובמסיבות הכי שוות הנערכות בו מידי ערב. אנחנו חשבנו על הכל מראש ולכן דאגנו לכם לחדר vip בו יוכלו ליהנות המבוגרים ובחבילות הכל כלול מורחבות לא תצטרכו להתרוצץ מפגישה לפגישה.

קינוחים במסיבת בת מצווה

אצלנו תיהנו מפגישה אחת בה תוכלו לסגור על הכל, כולל נותני שירות פרטיים, אם תרצו אותם במיוחד. צוות בידור מנצח ואהוב במיוחד על בני העשרה, חנייה בשפע ובחינם, אטרקציות והפתעות מרגשות כך שבסופו של דבר תחגגו במסיבה מותאמת במיוחד עבורכם, במחירים אטרקטיביים וללא מאמץ מצדכם, רק תבואו להתרווח ולחגוג. רוצים לשמוע עוד? צרו קשר בהקדם.

Call Now Button
×

הקליקו להתכתבות בוואטסאפ

× דברו איתנו בוואצאפ