מחפשים מועדון לבר מצווה בקרית אונו והסביבה ואינכם יודעים באיזה מועדון לבחור? האמת היא, שאנחנו מבינים את ההתלבטות שלכם. יש היום אולמות ומועדונים בשפע באזור מרכז הארץ, בניהם לא מעט מועדונים לבת מצווה בקרית אונו, ולבטח אתם רוצים לבחור את המועדון הטוב ביותר והמתאים ביותר עבורכם ועבור בנכם או בתכם שמגיעים למצוות. אין ספק שזהו אירוע מרגש של פעם בחיים ולכן חשוב לכם שהמועדון שתבחרו יהיה גם מקצועי, גם יפה, גם מתאים לסוג המסיבה שאתם רוצים לערוך, וגם בעלות אטרקטיבית. האם ניתן למצוא מועדון לבת מצווה בקרית אונו והאזור שסביב שעונה על כל הדרישות האלה? התשובה היא – כן.

ילדים מקריית אונו רוקדים בבת מצווה במועדון פעם בחיים

חגיגה שאין כמותה במועדון הפיץ’ קלאב

מועדון הפיץ’ קלאב הוא לא עוד מועדון רגיל. אין הרבה מועדונים לבת ובר מצווה בקרית אונו או באזור המרכז והשפלה שדומים לו. המועדון הוא מועדון הדגל של חברת הפקות האירועים “פעם בחיים” מיסודו של חיים אלי, חברת הפקות ותיקה ומובילה בתחום. במועדון ניתן לקיים אירועים של עד כ-155 איש, כלומר 55 מבוגרים ובנוסף כ-100 נערים ונערות. באופן זה אתם ממש לא חייבים לבחור ולהתפשר ויכולים להזמין גם את המשפחה הקרובה וגם את כל החברים של הילד או הילדה שלכם.

נערת בת מצווה בריקוד במסיבה

פעם בחיים – חגיגה שהכל כלול בה

מועדון הפיץ’ קלאב מציע לחוגגים בו עסקה ייחודית של חבילת הכל כלול. החבילה מספקת לכם שמלת בת מצווה לבתכם, שטיח אדום וזיקוקים בכניסה לאולם, הקלטת שיר או דרשה באולפן מיוחד, הקרנת קליפ מצגת במהלך האירוע, צוות בידור ואביזרי קרנבל שישמחו כל חוגג, מערכת תאורה והגברה מקצועית ומרהיבה וכמובן ארוחה מלאה, טעימה וכשרה. דבר נוסף שהופך את המועדון לייחודי מבין שלל מועדונים לבר מצווה בקרית אונו והאזור הוא שירות ההסעות שהוא מספק לילדיכם בכל רחבי גוש דן, השרון והשפלה.

Call Now Button
× דברו איתנו בוואצאפ