מחפשים מועדונים לבת ובר מצווה במכבים-רעות? ראיתם כמה מקומות באזורכם שלא מצאו חן בעיניכם או שהמחירים היו לא אמיתיים? במרחק נסיעה מרעננת תגיעו אלינו להכיר את פיץ׳ קלאב – המועדון הכי יפה במרכז הארץ.

ילדה ממכבים רעות חוגגת בת מצווה בפיץ קלאב

מועדונים לבת ובר מצווה במכבים-רעות

בתכם הצעירה מתקרבת לגיל המצוות ואתם וודאי מחפשים עבורה מועדונים לבת מצווה במכבים-רעות ובינתיים לא ראיתם שההיצע ביישובכם ענה על ציפיותיכם או על ציפיות הצעירה. אם אתם מחפשים מועדון אלגנטי, יוקרתי בו נערכות מסיבות תוססות ומפתיעות, שיכול לשנות את עיצובו בהתאם לרצונותיכם, הגעתם למקום הנכון.

חוגגים בר מצווה בפעם הראשונה לבן הבכור? אנחנו מבינים שההתרגשות בשיאה, גם שלכם וגם של חוגג המצווה הבוגר ואנחנו יכולים להציע לכם מועדון לבר מצווה לא רחוק ממכבים-רעות. מועדון בו תוכלו לחגוג לו מסיבת בר מצווה לפי נושא אהוב כמו קבוצת כדורגל אהודה בה נקשט את כל המקום כך שיראה כמו מועדון קבוצת הכדורגל לפי צבעים, לוגו, חולצות ועוד.

פיץ׳ קלאב – המועדון השווה ביותר למסיבות המצווה

צאו לנסיעה קלה ומרעננת ממכבים רעות, גם הילדים יאהבו את הרעיון ותכירו עולם חדש של מסיבות בת ובר מצווה. המקום שייך לקבוצת פעם בחיים הכוללת 3 מועדונים שווים אך שונים בעיצובם שמציעה חבילות הכל כלול מורחבות למסיבות מושלמות. לנו יש ניסיון של עשרות שנים בתחום ואנחנו יודעים מה הצעירים וחבריהם לכיתה אוהבים במיוחד.

צוות בידור במסיבת בת מצווה

צוות הבידור שלנו אהוב במיוחד על החוגגים. זאת אנחנו יודעים מאחר וחברים של כל חוגג מגיעים לחגוג אצלנו ודורשים את אותו צוות בידור. לצוות שלל רעיונות, אטרקציות והפתעות להציע לכם אך גם קשוב לכל רעיון מקורי משלכם. למקום חנייה גדולה בחינם כך שכל מה שנשאר לכם הוא לקבוע פגישת ייעוץ בה נספר לכם מה עוד הכנו עבור החוגגים הנלהבים. צרו קשר עוד היום.

Call Now Button
×

הקליקו להתכתבות בוואטסאפ

× דברו איתנו בוואצאפ