כמעט כל נערה חולמת על הרגע הזה, הרגע בו היא תעבור מעולם הילדות לעולם הנערות הבוגרות. איזה עולם מופלא אז ייפתח בפניה. כדי להפוך את הרגע הזה והחגיגה הזו להכי מושלמים שאפשר אנחנו מזמינים אתכם לערוך את מסיבת בת המצווה של ביתכם אצלנו, באולם הפיץ' קלאב, השייך לחברת הפקות האירועים המובילה באזור גוש דן והשפלה, חברת "פעם בחיים". אם עד עכשיו חיפשת מועדון לבת מצווה בנס ציונה והאזור ולא מצאתם הרי שעכשיו אפשר להפסיק ולחפש.

ילדה מנס ציונה חוגגת בת מצווה בפיץ קלאב

בת מצווה הכל כלול במועדון הפיץ' קלאב

מועדון הפיץ' קלאב הוא מועדון ייחודי. במה מתבטא הייחוד שלו לעומת שאר מועדונים לבת מצווה בנס ציונה, למשל? מעבר לעיצוב המרהיב הכולל מערכת הגברה ותאורה מתקדמות, עיצובי בלונים, מכונות עם אפקטים של עשן ושלג, שטיח אדום וזיקוקים בכניסה, המועדון מזמין אתכם לחגוג את בת המצווה עם חבילת הכל כלול.

במסגרת החבילה תקבלו שמלת בת מצווה יפיפייה לנערה החוגגת, הזמנות מעוצבות עם תמונתה ועוגה ענקית עם תמונת סוכר, צלמי סטילס ומגנטים, צוות בידור ואביזרי קרנבל מהנים, הקלטת שיר או דרשה באולפן הקלטות והקרנת קליפ מצגת במהלך האירוע וכמובן ארוחת ערב מלאה וכשרה. צוות ההפקה שלנו ילווה אתכם בכל שלבי הארגון של האירוע וידאג עבורכם לכל הפרטים, מקטן ועד גדול, כך שאתם תוכלו לבוא ולחגוג בלי דאגות.

ילדים עם אביזרים בהפעלה במסיבה בפיץ' קלאב

שירות אישי ומקצועי מעל הכל

אנחנו רוצים להעניק לכם שירות אישי ולהבטיח כי בכל שלב של המסיבה תוכלו להתמקד אך ורק בשמחה המשפחתית שלכם. אנחנו נעמיד מחוץ לאולם מאבטחים כדי לשמור על שלומכם וביטחונכם וכן, מעמידים לרשות הילדים וחבריהם שירות הסעות שאוסף ומחזיר אותם לכל אזור גוש דן, השפלה והשרון, כך שהם יגיעו ויחזרו הביתה בבטחה.

Call Now Button
×

הקליקו להתכתבות בוואטסאפ

× דברו איתנו בוואצאפ