לכל משפחה יש את הדרך שלה לחגוג אירועים משפחתיים משמחים כמו ימי הולדת, חינות, בר או בת מצווה. לכל משפחה יש את המסורות שלה, את הטעמים שלה, את האהבות שלה. מה שכן משותף לכולן הוא שכולן רוצות לשמוח ולציין את האירוע המרגש יחד. אחת הדרכים הטובות להתכנס יחד ולחגוג היא לערוך את מסיבת בר או בת המצווה בתוך מועדון לבת מצווה ברמת גן והאזור. כשאתם חוגגים במועדון אתם יכולים לכנס יחד משפחה וחברים, ליהנות מאוכל טעים ומוסיקה טובה ופשוט להנות, לחגוג ולהתרגש יחד. אז אם לאחרונה חיפשתם מועדונים לבת ובר מצווה ברמת גן וסביבתה הגעתם למקום הנכון.

נערה בבת מצווה בפיץ' קלאב

לחגוג בת או בר מצווה בפיץ' קלאב

אנחנו שמחים להכיר לכם את מועדון הפיץ' קלאב – אחד משלושת המועדונים של חברת הפקות האירועים "פעם בחיים" מיסודו של מר חיים אלי, ומועדון הדגל שלה בכל הקשור לחגיגות בת ובר מצווה, חינות וימי הולדת. לא היו ולא יהיו עוד מועדונים לבת ובר מצווה ברמת גן והסביבה שדומים למועדון הפיץ' קלאב.

המועדון מאפשר לערוך אירועים של עד כ-100 ילדים ו-55 מבוגרים, קרי 155 איש לערך. למועדון יש חניה בשפע ובנוסף הוא מציע שירות הסעות לילדים שמכסה את כל אזור השרון, גוש דן והשפלה. באופן זה הילדים מגיעים אל המסיבה וחוזרים ממנה בצורה בטוחה ומאורגנת.

בפיץ' קלאב הכל כלול

המועדון מציע חבילת הכל כלול. כשאתם חוגגים עם חבילה זו אתם מקבלים שמלה לנערת המצווה, הזמנות מעוצבות עם תמונת חתן או כלת השמחה, עוגה ענקית עם תמונת סוכר, צוות בידור, שטיח אדום וזיקוקים בכניסה, הקלטה של דרשה או שיר באולפן והקרנת קליפ מצגת באירוע, ארוחה מלאה וכשרה ועוד. כאמור, לא תמצאו עוד מועדון לבר מצווה ברמת גן כמו הפיץ' קלאב.

עוגה מעוצבת לנערת בת מצווה

לפרטים נוספים, צרו קשר ונשמח ללוות אתכם בכל שלבי תכנון האירוע הפרטי שלכם!

Call Now Button
×

הקליקו להתכתבות בוואטסאפ

× דברו איתנו בוואצאפ