הרבה ממה שמאחד אותנו נובע מתוך המסורת והתרבות שלנו. אלה באות לידי ביטוי בעוצמה יתרה סביב חגים ואירועים חשובים ומשמחים בחיים כמו חתונות, חינות, בר או בת מצווה. כמעט כל אלה הן תחנות שכולנו עוברים דרכם, בדרך שלנו מהילדות לבגרות. לכן, למשפחות רבות בישראל חשוב כל כך שאירוע כזה כמו בר או בת מצווה יהיה אירוע בלתי נשכח, אירוע של פעם בחיים. אם אתם עומדים בקרוב לערוך בר מצווה ומחפשים מועדונים לבר מצווה ברמלה והסביבה, אנחנו שמחים לספר לכם כי יש לנו את המקום המושלם עבורכם.

נערת בת מצווה מצטלמת בכניסה לפיץ' קלאב

אמנם יש מגוון מועדונים לבת ובר מצווה ברמלה, אך כאשר מחפשים מועדון לבת מצווה ברמלה או לבר מצווה, אין להתפשר, במיוחד כיום שכניתן להפיק את המסיבה במועדון היפה והמושקע פיץ' קלאב. 

חגיגה של פעם בחיים בפיץ' קלאב

מועדון הפיץ' קלאב הוא מועדון הדגל של חברת הפקות האירועים "פעם בחיים" מיסודו של איש החינוך הוותיק חיים אלי. כמי שעסק בחינוך שנים רבות מבין חיים אלי את עולם הילדים והמתבגרים. מתוך ידע זה והרצון לאפשר לכל משפחה לשמוח וליהנות ברגעים המיוחדים האלה, הוקם מועדון הפיץ' קלאב – מועדון המיועד לימי הולדת, חגיגות חינה, מועדון לבר מצווה ברמלה, לוד וכל אזור גוש דן והשפלה. במועדון ניתן לערוך אירועים של עד כ-100 ילדים או נערים ועד כ-55 מבוגרים. המועדון מספק שירות הסעות לילדים בכל אזור גוש דן, השרון והשפלה.

מועדון הפיץ' קלאב הוא מועדון הדגל של חברת הפקות האירועים "פעם בחיים" מיסודו של איש החינוך הוותיק חיים אלי. כמי שעסק בחינוך שנים רבות מבין חיים אלי את עולם הילדים והמתבגרים. מתוך ידע זה והרצון לאפשר לכל משפחה לשמוח ולהנות ברגעים המיוחדים האלה, הוקם מועדון הפיץ' קלאב – מועדון המיועד לימי הולדת, חגיגות חינה, מועדון לבר מצווה ברמלה, לוד וכל אזור גוש דן והשפלה. במועדון ניתן לערוך אירועים של עד כ-100 ילדים או נערים ועד כ-55 מבוגרים. המועדון מספק שירות הסעות לילדים בכל אזור גוש דן, השרון והשפלה.

עוגה עם תמונה לחוגגת בת מצווה

חגיגה בסגנון הכל כלול

המועדון מציע לחוגגים בו חבילה ייחודית המאפשרת לכם, ההורים, להתפנות לדברים החשובים הקשורים לאירוע מרגש זה – לזמן המשפחתי, לשמחה ולהתרגשות – ומשאירה את כל דאגות וטרחת ההפקה בידיו המקצועיות של צוות המועדון. חבילת הכל כלול מכילה בתוכה עיצוב מלא ומרהיב של המועדון, כולל שטיח אדום וזיקוקים בכניסה וכן מערכת תאורה והגברה איכותית, בלונים ומכונת עשן, הזמנות, עוגה מעוצבת עם תמונת הנער או הנערה החוגגים, צוות בידור, צלמים, קליפ מצגת ועוד. צרו עמנו קשר עוד היום ואנו נסביר לכם על חבילת הכל כלול, ואתם רק צריכים לבוא ולשמוח מאחר ואנחנו דואגים לכל השאר.

Call Now Button
×

הקליקו להתכתבות בוואטסאפ

× דברו איתנו בוואצאפ