אם אתם גרים באזור גוש דן, השפלה או מרכז הארץ אתם ודאי יודעים כבר שישנם סוגים שונים של מועדונים לבת ובר מצווה ברינתיה וסביבתה. האם כל המועדונים הללו דומים זה וזה? אולי. אך יש מועדון לבת מצווה ברינתיה והאזור שבולט מעל כולם – מועדון הפיץ' קלאב, מועדון הדגל של חברת "פעם בחיים", החברה המובילה להפקת מסיבות בר או בת מצווה, ימי הולדת וחינות מיסודו של איש חיים אלי. מה הופך את מועדון הפיץ' קלאב לכל כך שונה וייחודי בנוף של מועדונים לבר מצווה ברינתיה והסביבה? הנה התשובה.

חגיגת בת מצווה במועדון פיץ' קלאב ברינתיה

הכל כלול עם הפיץ' קלאב

כאמור, מועדונים לבת ובר מצווה ברינתיה ובקרבתה יש הרבה. אך מועדון הפיץ' קלאב הוא היחיד שמציע חבילת "הכל כלול". במסגרת החבילה תקבלו הזמנות מעוצבות עם תמונת הנער או הנערה החוגגים, עוגה ענקית עם תמונת סוכר שלו או שלה, שמלה לנערה החוגגת, כניסה לאולם על שטיח אדום ועם זיקוקים, תפריט ארוחת ערב מלאה לילדים ומנות שף למבוגרים, צוות בידור שימלא את הרחבה בשמחה, הקלטת שיר או דרשה באולפן הקלטות, קליפ מצגת, צלמי מגנטים וסטילס, אביזרי קרנבל ועוד.

חגיגת בת מצווה באולם בראשון לציון

בנוסף, המועדון מעמיד לרשות החוגגים שירות הסעות הלוך ושוב משער בית הספר וחזרה הפועל באזור המרכז, השפלה והשרון. שירות כזה בטוח שלא תמצאו בעוד מועדונים לבת מצווה ברינתיה, גוש דן, או השפלה בכלל. אז למה אתם מחכים? התקשרו עכשיו או השאירו פרטים באתר ליצירת קשר ואנחנו נדאג לכל השאר.

Call Now Button
×

הקליקו להתכתבות בוואטסאפ

× דברו איתנו בוואצאפ