מי שמתגוררים באזור גוש דן, השפלה ובמרכז הארץ יודעים כבר שיש כל מיני סוגים של מועדונים לבת ובר מצווה בסביון והסביבה. כל מועדון יציע לכם משהו קצת אחר אבל אף מועדון לא יציע לכם את ההצעה החדשה והמפנקת של מועדון הפיץ’ קלאב, מועדון הדגל של חברת “פעם בחיים”, מיסודו של איש החינוך והעסקים הוותיק חיים אלי.

נערים רוקדים בחגיגת בת מצווה במועדון בסביון

רוצים לדעת למה אין עוד מועדונים לבת מצווה בסביון שמציעים את מה שהפיץ’ קלאב מציע? ובכן, התשובה טמונה בחבילת “הכל כלול” שמציע המועדון.

הכל כלול עם הפיץ’ קלאב

כשאתם מחפשים מועדון לבת מצווה בסביון והסביבה מה אתם מחפשים? מקום יפה לחגוג בו בנחת. ובכן, חיפושיכם יכולים להגיע לסיומם. מועדון הפיץ’ קלאב הוא מועדון מרהיב ביופיו ובמסגרת חבילת “הכל כלול” תוכלו לחגוג את בת או בר המצווה בנחת ולהתרכז במה שחשוב. החבילה מציעה לכם, בין היתר, הזמנות מעוצבות, עוגה ענקית עם תמונת סוכר, שמלה לנערה החוגגת, כניסה לאולם על שטיח אדום ועם זיקוקים, תפריט עשיר הכולל ארוחת ערב מלאה ומנות שף, צוות בידור שיקפיץ את המסיבה, הקלטת שיר או דרשה באולפן הקלטות, קליפ מצגת, צלמי מגנטים וסטילס ועוד.

נערה בבת מצווה בפיץ' קלאב

בנוסף, מעמיד לרשותכם המועדון שירות הסעות הלוך ושוב לילדיכם משער בית הספר וחזרה באזור המרכז, השפלה והשרון – שירות ייחודי שלא תמצאו כמוהו בעוד מועדונים לבר מצווה בסביון והאזור. 

נשמח לחגוג איתכם בת ובר מצווה בערים נוספות באזור המרכז:

רמת גן

תל אביב

גבעתיים

Call Now Button
× דברו איתנו בוואצאפ