אם תנסו להיזכר בחגיגת בר או בת המצווה שלכם בוודאי תזכרו באירוע משפחתי פשוט וחמים, אולי בעלייה לתורה בבית הכנסת השכונתי ולאחריה ארוחה משפחתית קטנה. באמת זה מה שהיה נהוג פעם. כיום, לצד העלייה לתורה שחלק מהמשפחות עורכות, נהוג גם לקיים מסיבת בר או בת מצווה מושקעת ומפנקת.

ילדה משערי תקווה חוגגת בת מצווה בפיץ קלאב

הסטנדרטים של מסיבות הבת או בר מצווה הללו רק הולכים ועולים משנה לשנה. כדי להישאר מעודכנים וכדי להעניק לילדיכם המגיעים למצוות את המסיבה הכי טובה בעיר, אנחנו מזמינים אתכם לחגוג אצלנו במועדון הפיץ' קלאב, מועדון לבת מצווה בשערי תקווה והסביבה. המועדון ניתן לחגוג גם בר מצווה, ימי הולדת וחינה.

מועדון הפיץ' קלאב – המסיבה הכי מפנקת שיש

אמנית מציירת ציורי צבע כחלק מחבילת הכל כלול בבת מצווה

יש הרבה מועדונים לבת ובר מצווה בשערי תקווה ואזור גוש דן או השפלה. אבל, מועדון כמו הפיץ' קלאב לא תמצאו כל כך בקלות. המועדון מזמין אתכם לחגיגת בר או בת מצווה עם חבילת הכל כלול. החבילה מכילה, בין היתר, שמלה לכלת השמחה, שטיח אדום וזיקוקים שילוו את הנער בכניסה לאולם, הקלטת שיר או דרשה מבעוד מועד באולפן והקרנת קליפ מצגת באירוע עצמו, צלמים, עוגה ענקית עם תמונת סוכר, הזמנות מעוצבות, ארוחה מלאה וכשרה וכן שירות הסעות לכל הילדים המוזמנים למסיבה שפרוש בכל רחבי גוש דן, השרון והשפלה. אין עוד מועדון לבר מצווה בשערי תקווה והאזור שיציע לכם כאלה פינוקים ועוד רבים אחרים.

Call Now Button
×

הקליקו להתכתבות בוואטסאפ

× דברו איתנו בוואצאפ