רבים ההורים החוגגים לבנותיהם מסיבת בת מצווה בפעם הראשונה. אירוע מרגש ביותר לכל המשפחה ולא כל הורה יודע מה צריך להכין ולארגן. בפיץ׳ קלאב נספר לכם על דגשים חשובים במיוחד לארגון בת מצווה למסיבה מושלמת.

דגשים חשובים במיוחד לארגון בת מצווה

ארגון מסיבת בת מצווה הוא לא דבר של מה בכך. יש לדאוג להכל החל מלבוש בני המשפחה, בחירת מקום האירוע, בחירת סוג האוכל שיוגש, בחירת סגנון ונושא למסיבה ועוד. אנחנו ממליצים לכם לשבת כולם יחד כמשפחה, להקשיב לבקשות החוגגת ולשאר האחים, להציע את רעיונכם ובסופו של דבר להחליט יחד כך שהחוגגת הצעירה תהיה מאושרת וכל השאר גם יהיו מסופקים.

ארגון בת מצווה – בחירת מקום האירוע

בחירת מקום אירוע הבת מצווה הוא חשוב ביותר. עליכם להחליט מה תרצו – מסיבת ריקודים פרועה, מסיבה משפחתית מסורתית עם ארוחת ערב או מסיבה עם כל האטרקציות והתחביבים שהצעירים החוגגים אוהבים לעשות בשעות הפנאי שלהם. היתרון בבחירת מועדון לבת מצווה הוא שתוכלו להפיק כל סגנון של מסיבה.

ארגון בת מצווה – בחירת הלבוש והתפריטים

בבחירת הלבוש של בני המשפחה הקרובה של החוגגת יש לקחת בחשבון שהחוגגת היא מסמר הערב ולכן רצוי לדאוג לה לשמלה/ לבוש מרשים, לפי הסגנון שהיא אוהבת וששאר בני המשפחה יהיו גם כן אלגנטיים אך כמלווי החוגגת. תשומת הלב היא הדבר שבנות גיל זה הכי אוהבות ואחרי הכל זה הערב שלה.

סוג וסגנון האוכל! בישראל לא חסרות תפוצות שונות ומגוונות וכל משפחה שונה מקודמתה. בארגון אירועי בת מצווה תחשבו מה המשפחה הרחבה שלכם אוהבת לאכול (בעיקר בארוחת המבוגרים, הצעירים פחות בררנים). העדיפו תמיד לבחור אוכל שף, טרי ואיכותי.

קינוחים במסיבת בת מצווה

פיץ׳ קלאב – לחגוג מסיבת בת מצווה בצורה מושלמת

את פיץ׳ קלאב (מועדון הדגל שלנו) הקמנו לפני עשור שנים עם המחשבה לייצר אפשרויות נוספות להורי החוגגים הצעירים. כל מטרתנו הייתה לשנות את עולם ימי ההולדת, מסיבות המצווה ואירועי החינה ולהוציא אותם מהאולמות הכבדים ולהפיק מסיבות צעירות וקלילות, מה שבני הנוער מאוד אוהבים.

היתרון הבולט שלנו הוא האפשרות להפיק כל סגנון של מסיבה בקלות. הכנו לכם חבילות אירוח למסיבת בת מצווה מושלמת. דאגנו ללבוש החוגגת, תפריטים, אטרקציות ועוד. למקום חניה גדולה בחינם, הסעות מבית הספר באזורי המרכז וצוות מדהים שילווה אתכם בכל שלבי התכנון. צרו אתנו קשר כבר היום ונעזור לכם בארגון מסיבת בת מצווה.

Call Now Button
× דברו איתנו בוואצאפ