ריבוי מסיבות המצווה הנערכות מדי ערב וערב מזה עשרות שנים גרם לכולם לרצות לחדש ולהפתיע את האורחים והחוגגים. כל הורה וכל חוגגת רוצים אירוע בת מצווה מיוחד, שונה מכל השאר ואנחנו בפיץ׳ קלאב יודעים איך להפיק אירוע כזה.

שולחן מתוקים לבת מצווה בכניסה למועדון פיץ' קלאב

הפקת אירוע בת מצווה מיוחד

מסיבות בת ובר מצווה נערכות בישראל כבר עשרות שנים. בסוף המילניום הקודם ותחילתו של זה, המנהג היה לערוך מסיבות מצווה באולמות האירועים הגדולים והמפוארים, שעם השנים קצת הכבידו על  האווירה ברשמיות יתרה והתמורה לא הצדיקה את העלויות. המילה לחדש לא כל כך הייתה באה לידי ביטוי ואירועי המצווה התחילו לחזור על עצמם.

בעשור האחרון נכנס טרנד חדש והוא מועדונים למסיבות בת ובר מצווה. אירועים מעט יותר מצומצמים עם כל חברי הכיתה, בני אותו גיל החוגגים והמשפחה המצומצמת. הרצון של הצעירים לחגוג עם בני גילם בפעילויות שהם אוהבים לעשות פתחה עולם חדש של מסיבות והיכולת להפיק אירוע בת מצווה מיוחד הפכה קלה יותר.

עיצוב בלונים כחלק מחבילת הכל כלול

פיץ׳ קלאב – מסיבת בת מצווה מיוחדת במינה

אצלנו תחגגו מסיבת בת מצווה מיוחדת ומושלמת. מסיבת נושא לפי תחביב אהוב, מסיבת ריקודים, מסיבת דוכנים, מסיבת אתגרים – רק תבקשו. מועדון לבת מצווה יכול לשנות את עורו וללבוש כל סגנון שתבחרו כך שהמקום יעוצב בהתאם, שילוב אטרקציות לבת מצווה שהנערות והנערים הצעירים כל כך אוהבים, הופעת אמן אורח של זמר אהוב ועוד.

את פיץ׳ קלאב הקמנו מתוך המחשבה לתת לכם ההורים לנוח קצת בכל ההכנות לאירוע ושכל הורה יוכל לחגוג לילדיו מסיבת מצווה ראויה. למקום חנייה מרובה בחינם, שירותי קייטרינג ברמה הגבוהה ביותר ובחירת מנות למבוגרים, הסעות לחברים מבית הספר באזורי השרון, מרכז והשפלה. בנינו חבילות הכל כלול מושלמות עבורכם ואם אתם רוצים לשמוע עוד, צרו קשר כבר עכשיו.

Call Now Button
× דברו איתנו בוואצאפ